www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Milija, Maiga Sestdiena, 25. jūnijs, plkst. 23:03
Normatīvie akti : Sacensību nolikumi : Latvijas čempionāta snovbordā PSL nolikums

Tele2 Latvijas čempionāts snovbordā
paralēlais slaloms

NOLIKUMS

 

Sacensību organizators. 
Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas Savienība (LSS).

Laiks un vieta - 2006. gada 25. februāris, Sigulda, “Pilsētas trase”

Dalībnieki – piedalās LSS (Latvijas slēpošanas savienība) licenzēts ( licenzēšanas nosacījumi ir pieejami www.infoski.lv, sadaļā normatīvie akti ) snovbordists, apzinoties savas braukšanas prasmes un piemērotību Big Air tramplīnam. Dalībnieki bez LSS licences startē ārpus konkursa un netiek iekļauti LSS reitingā.

Grupas:

Jaunietes – 1991.g.dzim. un jaunākas;

Jaunieši - 1991.g. dzim. un jaunāki;

Juniores – 1990.g. – 1986.g.

Juniori - 1990.g. – 1986.g

Sievietes – 1985.g. un vecākas

Vīrieši – 1985.g. un vecāki

Dalības maksa: licencētiem dalībniekiem piedalīšanās sacensībās bez maksas, bez licencēm 25 Ls

Sacensību norise

10.00- 12.00. reģistrēšanās

12.00-13.00 trases apskate

13.00. kvalifikācija

19.00.fināli, starta kārtība - vīrieši (16), sievietes (16), juniori (8), juniores (8). Jauniešu grupās uzvarētāji tiek noteikti pēc labāk kvalifikācijā uzrādītā rezultāta. 

Visi dalībnieki startē pa pāriem, pēc dalībnieku numuriem augošā secībā paralēli divās trasēs. Otrs brauciens tādā pašā secībā, tikai dalībnieki mainās trasēm.

 

Apbalvošana

22.00 Uzvarētāju apbalvošana. Tiek apbalvotas pirmās trīs vietas visās vecuma grupās.

 

Pieteikumi

Pieteikumus (pieteikumu formu var atrast www.infoski.lv sadaļā normatīvie akti) nosūtiet līdz 2006.gada 21.februārim ieskaitot, pa faksu 7387717 vai e-pastu: martins@jask.lv. Neskaidrību gadījumā zvanīt sacensību galvenajam tiesnesim Mārtiņam Brižam, tel. 9207123. Nosūtītie Pieteikumi sacensībām pēc 21. februāra netiks reģistrēti.

 

NOTEIKUMI

 Dalībnieku reģistrācija

Dalībnieks reģistrējoties sacensību sekretariātā uzrāda LSS licenci un ar parakstu apliecina iepazīšanos ar sacensību nolikumu. Sportisti bez licencēm samaksā dalības maksu. Reģistrējoties sportisti saņem starta numuru.

 

Slaloma trase

Slaloma trase tiek izlikta no divu krāsu mietiņiem – zila un sarkana. Katrs dalībnieks brauc pa savas krāsas trasi gar mazāko mietiņu.

 

Dalībnieku numura lietošana

Dalībnieks drīkst atrasties sacensību teritorijā, t.i., slaloma trasē, starta un finiša laukumā, tikai pareizi uzvilktā numurā. Dalībnieks tiek diskvalificēts, ja trases apskates un sacensību laikā viņam atrodoties sacensību teritorijā, starta numurs tiek nekārtīgi valkāts vai arī netiek uzvilkts. Apbalvošanas ceremonijā visiem uzvarētājiem, t.i., pirmo trīs vietu ieguvējiem, obligāti  jābūt uzvilktiem numuriem. Numura nozaudēšanas vai neatgriešanas gadījumā, dalībniekam jāsedz zaudējumi 15.-Ls apjomā.

 

Trašu apskate

Pirms brauciena ir iespejams apskatīt trasi gar malu tikai tai paredzētajā laikā un nav pieļaujama braukšana vai šļūkšana pa to. Ja dalībnieks brauc, viņš tiek automātiski diskvalificēts.

 

Pārstarts

Dalībnieks nevar pieļaut vairāk par vienu pāragro startu kvalifikācijas un fināla braucienu laikā.

 

Sacensību norises kartība

Sacensības notiek divās kārtās: kvalifikācija un fināls

Kvalifikācijā visi dalībnieki startē pa pāriem un veic divas trases. Finālisti tiek noteikti pēc labākā kvalifikācijā uzrādītā rezultāta - labākie 16(vai 8) vīrieši, labākās 16(vai 8) sievietes, labākie jaunieši 8(4) un jaunietes 8(4) kvalificējas finālam. Pēc kvalifikācijas trases beigšanas, dalībnieki nodod savus numurus finiša tiesnesim. Fināla dalībnieki pirms fināla trašu apskates saņem jaunus starta numurus pie starta tiesneša. Dalībnieki finālā tiek sakārtoti tā, lai labākā laika uzrādītājs sacenšas ar sliktākā laika uzrādītāju no finālistiem, otra labākā laika īpašnieks - ar otra sliktākā laika īpašnieku utt. Finālā katrs dalībnieks veic divus braucienus - vienu braucienu pa katru no trasēm. Finālā abu trašu vārti tiek izvietoti tā, lai abas trases būtu pēc iespējas vienādākas. Katras trases vārti ir atšķirīgā krāsā. Uzvarētājs, kurš tiek noteikts pēc abu trašu kopsummas, kvalificējas nākamai fināla kārtai. Finālbraucienos, abu dalībnieku izstāšanās gadījumā, tiek ņemts vērā pareizi izbraukto vārtu skaits.

 

Sportista diskvalifikācija sacensībās

Sportists var tikt diskvalificēts, ja veic vairāk kā vienu pāragro startu, neapstājas pēc tiesneša komandas, apbrauc vārtus no nepareizās puses, traucē citiem dalībniekiem.

Informācija par jebkādām izmaiņām sacensībās tiks izvietota uz informatīvā dēļa sacensību norises vietā.

 

 

© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
info@infoski.lv
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda