www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina Pirmdiena, 22. jūlijs, plkst. 22:37
Jaunumi |  LSS sacensību kalendārs |  Citu sacensību kalendārs |  Rezultāti |  Reitingi |  Licencētie sportisti
Distanču : Jaunumi
Slēpošana – nevis hobijs, bet smags darbs | 13.12.2010 Komentāri (0)

Nupat no treniņnometnes Somijā atgriezušies mūsu sportisti, tostarp Latvijas izlases distanču slēpotājs, madonietis Rinalds Kostjukovs. Rinalds labprāt atsaucās aicinājumam pastāstīt, kā veicās vairāk nekā mēnesi ilgās prombūtnes laikā, kā arī dalījās turpmākajos plānos. Treniņnometnē uzturējās vēl trīs madonieši, kas tāpat kā Rinalds ir Rīgas slēpošanas kluba pārstāvji, - Nauris Biķernieks, Arvis Liepiņš, Mārcis Jakovičs un arī Pāvels Ribakovs no Cēsīm. Lasīt tālāk »

Latvieši Lapinlahti | 13.12.2010 Komentāri (0)

Svētdien Lapinlahti FIS ranga slēpošanas sacensībās startēja Jānis Teteris un Reinis Jansons. Jaunietēm uz starta izgāja Zane Jansone. Lapinlahti jau mūsu distanču slēpotājiem ir zināma sacensību norises vieta. Šogad nelielas izmaiņas sacensību programmā izraisīja lielais aukstums, tika atceltas sprinta sacensības sestdien. Zem jautājuma zīmes bija arī 5km un 10km distances svētdien. Tomēr aukstums par mums apžēlojās, un sacensības notika. Lasīt tālāk »

Uz slēpēm pa Līgatnes dabas takām! | 10.12.2010 Komentāri (2)

No rītdienas slēpotājiem atvērta Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trase. Lai popularizētu aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā, ziemās ainavu autoceļa aplis tiek sagatavots par kvalitatīvu distanču slēpošanas trasi, ko novērtējuši gan brīvdienu slēpotāji, gan arī profesionāli sportisti. Lasīt tālāk »

15.decembrī Priekuļos sacensības "Nakts sprints" | 09.12.2010 Komentāri (11)

"Cēsu Olimpiskais centrs" 3. gadu pēc kārtas 15. decembrī aicina uz distanču slēpošanas sacensību sezonas atklāšanu "Priekuļos". Aicināti visi, kas var nostāvēt uz slēpēm. Sacensību formāts - prologs, pēc kura rezultātiem dalībniekiem tiks noteiktastarta pozīciju fināla slēpojumā. Lasīt tālāk »

Smeceres silā sezonas atklāšanas sacensības "Mežmalu kauss" | 09.12.2010 Komentāri (5)

2010.gada 19.decembrī Madonas sporta un atputas bazē "Smeceres sils" notiks sezonas atklāšanas distanču slēpošanas sacensības "Mežmalu kausa izcīņa". Starts plkst 12:00. Lasīt tālāk »

Brīvdabas muzejā 11. decembrī sākas slēpošanas sezona | 09.12.2010 Komentāri (2)

Pagājušajā gadā slēpošana Brīvdabas muzejā kļuva par ļoti iecienītu veselīgas atpūtas cienītāju nodarbi, ik nedēļas nogali pulcējot ap 500 slēpotāju. No šīs sestdienas - 11. decembra plkst. 10 Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā darbosies distanču slēpošanas maršruti klasiskā stila slēpošanai, kuros aktīvās atpūtas cienītāji aicināti izbaudīt slēpošanas priekus, izjūtot senatnes auru, ko rada ar sniega segu klātās ekspozīcijas ēkas un skaistie dabas skati visā muzeja teritorijā. Lasīt tālāk »

Biķerniekos darbosies distanču slēpošanas trase | 09.12.2010 Komentāri (0)

10.decembrī oficiāli tiks atklāta distanču slēpošanas trase Biķerniekos. Trases veidotāju mērķis ir pulcēt aktīvās atpūtas cienītājus un sportistus un veicināt šī sporta veida popularitāti. "Jau pagājušajā sezonā acīm redzami pieauga distanču slēpotāju skaits; par to liecināja arī milzīgais pieprasījums pēc distanču slēpošanas inventāra. Sporta veida popularitātes celšanās skaidrojama arī ar aizvien pieaugošo vēlmi aktīvi pavadīt brīvo laiku pie dabas ar pēc iespējas zemākām izmaksām. Lasīt tālāk »

Talsos gatavojas slēpojumam | 09.12.2010 Komentāri (3)

Talso sasnidzis tik daudz sniega, ka slēpošanas interesenti un entuziasti var sākt iepazīties ar 6 km garo distanču slēpošanas  trasi, pa kuru, šī gada pēdējā dienā 31.decembrī jau otro gadu notiks Tautas slēpojums "Apkārt Talsiem" visi laipni aicināti piedalīties un izvēleties saviem spēkiem un vecumam atbilstošu distanci. Trase izveidota talsu paugurainē un ir pieteikami kalnaina un interesanta, lai iepatiktos katram slēpotgribētājam. Lasīt tālāk »

A2 ziemas duatlons 2010/2011 | 07.12.2010 Komentāri (7)

Sveicināti visi aktīvās atpūtas piekritēji un atbalstītāji, biedrība A2 uzaicina Jūs visus uz Siguldu (Reiņa trasi), kur no 18.12.2010 – 15.01.2011, notiks ziemas duatlona sacensību seriāls (Skriešana 2 km + slēpošana 12 km + skriešana 2 km) piecos posmos. Sacensības ir atklātas un tajās var piedalīties neatkarīgi no vecuma un meistarības pakāpes. Piedalies sacensībās, satiec jaunus draugus, gūsti labas emocijas un adrenalīna devu visai nedēļai. Uz tikšanos sacensībās un "Elpo Brīvi" Siguldā! Lasīt tālāk »

Pieaudzis pieprasījums pēc distanču slēpēm | 05.12.2010 Komentāri (0)

Šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, pieaudzis pieprasījums pēc distanču slēpēm un tām nepieciešamā inventāra, pastāstīja aptaujātie sporta preču tirgotāji. Veikalu "Sportlat" valdes priekšsēdētājs Gundars Upenieks klāstīja, ka kopumā pieprasījums pēc visa distanču slēpošanai nepieciešamā, salīdzinot ar iepriekšējā gada novembri, ir pieaudzis par 15%. Lasīt tālāk »

Talsos arī var slēpot... | 02.12.2010 Komentāri (16)

Kā mums ziņo no Kurzemes, Talsu biatlona un slēpošanas kluba, Talsos arī ir pietiekami sasnidzis, lai varētu pilnvērtīgi slēpot. Labā kvalitātē ir sagatavots meža aplis 3km garumā. Taču nedaudz sliktākā kvalitātē var slēpot lielo 6 km apli, kas sākas Talsu 2.vidusskolas stadionā un vijas pa Talsu pauguraini, ietverot arī jau pieminēto meža apli. Lasīt tālāk »

Priekuļos slēpo pa 1km trasē un turpina ražot vēl... | 01.12.2010 Komentāri (4)

Kā ziņo "Priekuļu" kompleksa vadītājs Gunārs Dumbris, 1. decembrī var slēpot 1km garā trasē (pa stadionu un pļavu). Nedēļas nogalē plānots atvērt 90% no 2,5km FIS licenzētās trases. Sniega ražošana turpinās. Vakaros darbojas apgaismotā trase. Lasīt tālāk »

Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā | 29.11.2010 Komentāri (75)

2011. gada 5. februārī notiks distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam", kuru, sākot ar nākamo gadu, rīko sporta pasākumu aģentūra "Alpha Baltic Sport", tādējādi atklājot savu 2011. gada maratonu sēriju. Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" pirmo reizi Latvijas vēsturē ir iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet". Lasīt tālāk »

Mežaparka "Ziemas Parkā" sāk sniega pūšanu | 29.11.2010 Komentāri (10)

Mežaparka atpūtas kompleksā "Ziemas Parks" Rīgā sestdien tika uzsākta mākslīgā sniega pūšana, ar kuru plānots nosegt kameru šļūkšanas un distanču slēpošanas trases, portālu "Delfi" informēja parka sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle. Lasīt tālāk »

Pēdējā dienā PK Kūsamo tomēr bez Latvijas slēpotājiem | 28.11.2010 Komentāri (16)

Vakardien Kūsamo (Somija) Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā „Nordic opening” ietvaros 10km distancē klasiskajā stilā ar intervāla startu vienīgais Latvijas pārstāvis Arvis Liepiņš uzvarētājam Dario Kolonjam (Šveice) zaudēja pārāk daudz laika ziņā, tāpēc saskaņā ar noteikumiem tomēr nevarēs piedalīties šodien handikapa startā. Lasīt tālāk »

Kolonja uzvar, Liepiņš krīt un mikromačā šoreiz zaudē lietuvietim | 27.11.2010 Komentāri (5)

Pasaules kausā distanču slēpošanā Kūsamo (Somija) 10km disatncē klasiskajā stilā ar intervāla startu Arvis Liepiņš 109 dalībnieku vidū ierindojās 107.vietā. Uzvaru izcīnīja šveicietis Dario Kolonja. Lasīt tālāk »

LSS distanču slēpošanas dokumenti 2011 sezonai | 26.11.2010 Komentāri (26)

11.novembrī, Cēsīs, LSS distanču slēpošanas sanāksmē apspriesti un pieņemti 2011.gada sezonas dokumenti. Lasīt tālāk »

Latvijas slēpotāji PK apsteidz norvēģi, bet paliek ārpus simtnieka | 26.11.2010 Komentāri (17)

Šodien Kūsamo (Somija) Pasaules kausa otrajā posmā distanču slēpošanā 1,4km sprinta disciplīnā kvalifikācijā abi Latvijas slēpotāji Rinalds Kostjukovs un Arvis Liepiņš palika ārpus pirmā simtnieka, 125 dalībnieku konkurencē ierindojoties attiecīgi 107. un 114.vietā. Aiz abiem latviešiem palika pagājušās sezonas Skandināvijas kausa ieguvējs Kristiāns Tetli Renemo (Norvēģija). Lasīt tālāk »

PK otrajā posmā startēs divi Latvijas slēpotāji, Nortugs joprojām malā | 26.11.2010 Komentāri (9)
PK otrajā posmā startēs divi Latvijas slēpotāji, Nortugs joprojām malā

Šodien Kūsamo (Somija) sāksies Pasaules kausa otrais posms distanču slēpošanā, kurā piedalīsies divi Latvijas slēpotāji – Arvis Liepiņš un Rinalds Kostjukovs. Savukārt pasaules labākais slēpotājs Peters Nortugs (Norvēģija) izlaidīs arī otro posmu. Pirmo reizi Kūsamo distanču slēpošanas sacensības, kas sauksies „Nordic opening”, paredzētas trīs dienas, no 26.novembra līdz 28.novembrim. Lasīt tālāk »

Sniega ziņas no Priekuļiem | 25.11.2010 Komentāri (5)

25. novembra rītā slēpošanas-biatlona komplekss "Priekuļi" ar "Sniega tehnikas" komandas atbalstu testa režīmā uzsāka mākslīgā sniega ražošanu. Pa dienu sniega ražošana tika pārtaukta, bet vakarā iestājoties lielākam salam ir paredzēts atsākt sniega ražošanu. Lasīt tālāk »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  »
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
[email protected]
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda