www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Milija, Maiga Sestdiena, 25. jūnijs, plkst. 23:33
Jaujas maratons

“Jaujas Maratona” rezultāti pēc distancēm           

2007. gada 4. marts
30km
VietaVārdsUzvārdsDzim. g.KomandaFiniša laiksGrupa
1ValdisUkins1974LSPA1:57:51V
2JānisTeteris1975Vietalva1:57:55V
3AivarsSproģis1962Rīga (RSK)2:00:47V
4JevgēnijsMatjuhins1972Daugavpils2:01:07V
5PēterisBalodis1988Pļaviņas2:02:23V
6AndisPuida1961Bebra2:04:30V
7LaurisPurniņš1986Pļaviņas2:05:25V
8RaivisBrics1985Pļaviņas2:07:15V
9IntarsNikonovs1988Kalsnava2:11:22V
10HelmutsPolis1966Kalsnava2:11:43V
11AndrisPivars1957Ogre 2:11:45V50
12LaurisBitenieks1980Rīga2:12:51V
13IneseZvirgzdiņa1967Pļaviņas2:13:17S
14ModrsVītols1953Pļaviņas2:14:25V50
15JurisDzenītis1976Madona2:14:43V
16JurisKnēts1968Priekuļi2:14:45V
17SaņjaLavis1974Rīga2:18:56V
18SandrisStūris1956Pļaviņas2:18:57V50
19AndrisKosmačevs1955Skrīveri2:18:59V50
20EdgarsPutka1971Ogre 2:21:01V
21RobertsDrāke1956NBS2:24:49V50
22ValdisKokorišs2:26:17V  
23RaimondsGarenčiks1955Carnikava2:28:10V50
24JustsLūkins1966Jēkabpils2:28:47V
25AntanasBraždžunas1954Paņevežas2:29:08V50
26RomasJasinskas1944Paņevežas2:29:37V50
27JānisVasks1971Ērgļi2:31:46V
28DairisStūris1983Pļaviņas2:32:54V
29RimantasCicianas1962Paņivežas2:34:37V
30IndulisAsarītis1952Koknese2:36:14V50
31VarisPeisinieks19572:36:32V50 
32InesisBabāns1961Ogre 2:45:16V
33GundarsPatmalnieks1963Rīga2:47:15V
34JonasMakunas1953Paņevežas2:49:44V50
35JānisBusenbergs1959MONA2:55:36V
36HarijsHermanisRīga2:56:01V50 
37AlekssFilipovs1984Rīga2:56:08V
38InetaPurviņa1987Jēkabpils2:58:58S
39InetaSiliņa1962Rīga2:59:56S
40JānisSteckis1951Rīga3:00:40V50
41MārīteKnēta1974Priekuļi3:00:42S
42JurisRukkalnsRagana3:01:40V50 
15km
VietaVārdsUzvārdsDzim. g.KomandaFiniša laiksGrupa
1RonaldsVovers1991Rīga1:01:20V18
2InetaKravale1959Pļaviņas1:01:26S40
3AndrejsMatjuhins1974Daugavpils1:02:26AK15
4DagnisStučka1992Pļaviņas1:02:53V15
5MārtiņšSārs1987Madona1:05:02AK15
6DāvisSārs1990Madona1:05:45V18
7MārtiņšPūga1989Kalsnava1:06:23V18
8RičardsSavickis1991Pļaviņas1:08:11V18
9ViestursMauliņš1991Pļaviņas1:09:00V18
10LaimonisSiliņš1940Pļaviņas1:09:25V60
11VītolaVineta1982LSPA1:10:00AK15
12IngaKravale1983Pļaviņas1:11:19AK15
13RaimondsBrics1982Pļaviņas1:11:29AK15
14ArvīdsTeteris1947Ogre 1:12:36V60
15AndrisBlanks1949Katleri1:12:42V60
16DairisVisockis1992Pļaviņas1:12:57V15
17AleksejsOrlovs1986Pļaviņas1:13:01AK15
18RomānsSaušs1933Vabole1:14:39V60
19JanisOzoliņš1993Pļaviņas1:18:02V15
20ArtisSolovjovs1992Pļaviņas1:21:18V15
21VairaČerņišova1945Ventspils1:21:26S40
22AgrisSārs1959Madona1:23:46AK15
23IlzeKazlovska1989Pļaviņas1:24:11S18
24ValdisPuida1958Daudzeva1:24:52AK15
25RaitisPatmalnieks1995Rīga1:25:30VZ
26GuntaŽilde1967Pļaviņas1:26:06S40
27DainaBrālīte1962Jēkabpils1:27:12S40
28TomsFišmeistars1993Pļaviņas1:27:31V15
29GeorgijsKokarevičs1993Kalsnava1:29:29V15
30PēterisDrāke1984NBS1:30:32AK15
31JurisKokarevičs1992Kalsnava1:31:29V15
32KrišjānisPutka1994Ogre1:32:37V15
33IvoVītoliņš1995Kalsnava1:34:33VZ
34JānisKalniņš1943Jēkabpils1:34:48V60
35AgnisKaļva1995Kalsnava1:39:50VZ
36AļģimantasViļmas1952Paņevežas1:40:32AK15
37MairisGavars1994Pļaviņas1:44:17V15
38JānisBarkovskis1990Jēkabpils1:44:20V18
39MārtiņšPodskočijs1992Daudzeva1:45:17V15
40LindaArone - Krūmiņa1980Jelgava1:45:40AK15
41DainisBudovskis19401:45:40V60 
42AgnisLukšēvics1956Jēkabpils1:47:09AK15
43JānisVaivods1993Meņģele1:49:18V15
44DeinsKaņepējs1995Pļaviņas1:49:21VZ
45MārtiņšMačuks1992Jēkabpils1:50:13V15
46ValdisGžibovskis1993Meņģele1:50:26V15
47VizbulīteRukkalneRagana1:50:59S40 
48ErvīnsAmbrozis1992Daudzeva1:51:05V15
49JustīneĀbola1993Jēkabpils1:51:06S15
50RaimondsVanags1993Daudzeva1:51:08V15
51ArtisMelderis1994Daudzeva1:51:43V15
52ElizabeteZeibote1993Meņģele1:52:37S15
53ElvisRubīns1994Pļaviņas1:56:33V15
54VladimirsPužinskis1994Pļaviņas1:59:08V15
55SandraDrāke1963NBS1:59:47S40
56AldisApsītis1994Daudzeva2:02:09V15
57RaitisRebans1993Daudzeva2:03:47V15
58ReinisTuguševs1993Daudzeva2:04:41V15
59KristapsPurviņš1994Daudzeva2:04:44V15
60VairisBružuks1994Daudzeva2:09:27V15
61IlzeĀbola1991Jēkabpils2:09:49S18
62NiklāvsBarkovskis1994Jēkabpils2:14:12V15
63GvidoSirmais1996Pļaviņas2:23:13VZ
64JurisArāns19542:26:04AK15 
65SandraStendere1995Pļaviņas2:29:58SM
66SandrisRengards1991Daudzeva2:30:19V18
67AnnaBrālīte1988Jēkabpils2:31:18AK15
68AinārsBrālītis1990Jēkabpils2:31:20V18
69LaimaBrūklene1989Jēkabpils2:32:21S18
70IevaAvotiņa1989Jēkabpils2:35:33S18
71GatisPutanovs1993Meņģele2:55:48V15
72RūtaPatmalniece1997Rīga3:37:24SM
Piezīme:AK15 – dalībnieki, kas nestartēja savā 30km distancē, vai izstājās.
Sacensību tiesnesis: Andris Bērziņš

“Jaujas Maratona” rezultāti pēc grupām             

2007. gada 4. marts
S 30km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
IneseZvirgzdiņa19672:13:1713
InetaPurviņa19872:58:5838
InetaSiliņa19622:59:5639
MārīteKnēta19743:00:4241
S15 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
JustīneĀbola19931:51:0649
ElizabeteZeibote19931:52:3752
S18 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
IlzeKazlovska19891:24:1123
IlzeĀbola19912:09:4961
LaimaBrūklene19892:32:2169
IevaAvotiņa19892:35:3370
S40 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
InetaKravale19591:01:262
VairaČerņišova19451:21:2621
GuntaŽilde19671:26:0626
DainaBrālīte19621:27:1227
VizbulīteRukkalne1:50:5947 
SandraDrāke19631:59:4755
SM 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
SandraStendere19952:29:5865
RūtaPatmalniece19973:37:2472
V 30km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
ValdisUkins19741:57:511
JānisTeteris19751:57:552
AivarsSproģis19622:00:473
JevgēnijsMatjuhins19722:01:074
PēterisBalodis19882:02:235
AndisPuida19612:04:306
LaurisPurniņš19862:05:257
RaivisBrics19852:07:158
IntarsNikonovs19882:11:229
HelmutsPolis19662:11:4310
LaurisBitenieks19802:12:5112
JurisDzenītis19762:14:4315
JurisKnēts19682:14:4516
SaņjaLavis19742:18:5617
EdgarsPutka19712:21:0120
ValdisKokorišs2:26:1722 
JustsLūkins19662:28:4724
JānisVasks19712:31:4627
DairisStūris19832:32:5428
RimantasCicianas19622:34:3729
InesisBabāns19612:45:1632
GundarsPatmalnieks19632:47:1533
JānisBusenbergs19592:55:3635
AlekssFilipovs19842:56:0837
V15 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
DagnisStučka19921:02:534
DairisVisockis19921:12:5716
JanisOzoliņš19931:18:0219
ArtisSolovjovs19921:21:1820
TomsFišmeistars19931:27:3128
GeorgijsKokarevičs19931:29:2929
JurisKokarevičs19921:31:2931
KrišjānisPutka19941:32:3732
MairisGavars19941:44:1737
MārtiņšPodskočijs19921:45:1739
JānisVaivods19931:49:1843
MārtiņšMačuks19921:50:1345
ValdisGžibovskis19931:50:2646
ErvīnsAmbrozis19921:51:0548
RaimondsVanags19931:51:0850
ArtisMelderis19941:51:4351
ElvisRubīns19941:56:3353
VladimirsPužinskis19941:59:0854
AldisApsītis19942:02:0956
RaitisRebans19932:03:4757
ReinisTuguševs19932:04:4158
KristapsPurviņš19942:04:4459
VairisBružuks19942:09:2760
NiklāvsBarkovskis19942:14:1262
GatisPutanovs19932:55:4871
V18 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
RonaldsVovers19911:01:201
DāvisSārs19901:05:456
MārtiņšPūga19891:06:237
RičardsSavickis19911:08:118
ViestursMauliņš19911:09:009
JānisBarkovskis19901:44:2038
SandrisRengards19912:30:1966
AinārsBrālītis19902:31:2068
V50 30km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
AndrisPivars19572:11:4511
ModrsVītols19532:14:2514
SandrisStūris19562:18:5718
AndrisKosmačevs19552:18:5919
RobertsDrāke19562:24:4921
RaimondsGarenčiks19552:28:1023
AntanasBraždžunas19542:29:0825
RomasJasinskas19442:29:3726
IndulisAsarītis19522:36:1430
VarisPeisinieks19572:36:3231
JonasMakunas19532:49:4434
HarijsHermanis2:56:0136 
JānisSteckis19513:00:4040
JurisRukkalns3:01:4042
V60 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
LaimonisSiliņš19401:09:2510
ArvīdsTeteris19471:12:3614
AndrisBlanks19491:12:4215
RomānsSaušs19331:14:3918
JānisKalniņš19431:34:4834
DainisBudovskis19401:45:4041
VZ 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
RaitisPatmalnieks19951:25:3025
IvoVītoliņš19951:34:3333
AgnisKaļva19951:39:5035
DeinsKaņepējs19951:49:2144
GvidoSirmais19962:23:1363
AK15 Ārpus konkurences 15km
VārdsUzvārdsDzim.g.RezultātsVieta Distancē
AndrejsMatjuhins19741:02:263
MārtiņšSārs19871:05:025
VītolaVineta19821:10:0011
IngaKravale19831:11:1912
RaimondsBrics19821:11:2913
AleksejsOrlovs19861:13:0117
AgrisSārs19591:23:4622
ValdisPuida19581:24:5224
PēterisDrāke19841:30:3230
AļģimantasViļmas19521:40:3236
LindaArone - Krūmiņa19801:45:4040
AgnisLukšēvics19561:47:0942
JurisArāns19542:26:0464
AnnaBrālīte19882:31:1867
Sacensību tiesnesis:  Andris Bērziņš
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
info@infoski.lv
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda