www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Urzula, Severīns Pirmdiena, 21. oktobris, plkst. 00:54
Jaunumi
Jauniešu izlase - piecu gadu statistika

Aprīļa sākumā no Valdiseres Francijā atgriezās jauniešu izlases kalnu slēpotāji, ar šo braucienu noslēdzot sniegiem un notikumiem bagāto sezonu. Valdisere - kā jau parasti – mums deva iespēju nobraukt vienu no izcilākajiem jauniešu supergigantiem un vēlreiz samērīt spēkus pasaules jauniešu čempionātam līdzvērtīgā slalomā. Rezultāti FIS mājas lapā - jau noteikti izpētīti un izanalizēti.



Šis bija ne tikai noslēdzošais sezonas brauciens, dažiem – Mikam, Dāvim D. - arī noslēdzošais brauciens jauniešu grupā, bet zinām jau, ka viss tālāk turpināsies junioros.

Ar smuko Valdiseri no jauniešu izlases atvados arī es, tāpēc piedāvāju ieskatu 5 gadu statistikā par jauniešu izlases braucieniem.


2005./2006.gada sezona

vieta, valsts  komandas vadītājs   iesaistītie klubi    labākie rezultāti    komandas pārstāvji    jaunieši   
          
Vratna, SVK  J.Zvejniece              Pantera              Kristaps SL-5.v.    E. Grigorjevs             Mārtiņš O.
                                                  Z-pols                                           A. Markss                 Ģirts Z.
                                                  Kore                                             M. Onskulis               Kristaps Z.
                                                  Rīgas Favorīts                                                               Jurģis G.
                                                                                                                                      Svens M.
                                                                                                                                      Ieva M.
Rički, CZE     apvienotais brauciens ar Vratnu                                                                     Marta A.
                                                                                                                                      Zane F.
                                                                                                                                      Ketija K.

2006./2007.gada sezona

vieta, valsts  komandas vadītājs    iesaistītie klubi   labākie rezultāti    komandas pārstāvji    jaunieši   


Vartna, SVK  J.Zvejniece              Pantera              Kristaps  SL-1.v.   R. Zvejnieks              Ģirts Z.
                                                  Z-pols                Kristaps  SL-2.v.   V. Zīle                       Miks Z.
                                                  Kore                  Ģirts SL-4.v.         A. Garais                   Toms Č
                                                  Rīgas Favorīts     Miks SL-5.v.                                         Kristaps Z.
                                                                                                                                      Emīls D.
                                                                                                                                      Kristaps B.
                                                                                                                                      Ieva M.
                                                                                                                                      Marta A.
                                                                                                                                      Zane F.
                                                                                                                                      Madara M.
                                                                                                                                      Terēze A.
          
Topolino, ITA  V.Ciesniece            Pantera                                          R. Zvejnieks             Ģirts Z.
                                                  Z-pols                                            J. Averčenko             Miks Z.
                                                  Kore                                              M.Onskulis                Mārtiņš O.
                                                  Rīgas Favorīts                                 V.Zīle                       Katrīna K.
                                                                                                                                      Marta A.
                                                                                                                                      Anna B.
                                                                                                                                      Zane F.
                                                                                                                                      Kristaps Z.
                                                                                                                                      Kārlis Š.
                                                                                                                                      Kristaps B.

2007./2008.gada sezona

vieta, valsts  komandas vadītājs   iesaistītie klubi   labākie rezultāti    komandas pārstāvji     jaunieši    

Rički, CZE     J.Zvejniece             Pantera             Miks SL-2.v.         V.Ciesniece                 Miks Z.
                                                 Reflex               Miks GS-6.v.        R. Dreimanis               Dāvis D.
                                                 Z-pols                                         A. Briška                     Mārtiņš O.
                                                 Rīgas Favorīts                                                                Roberts B. 
                                                 Kore                                                                             Ģirts Z.
                                                                                                                                     Agnese Ā.
                                                                                                                                     Krista V.
Vratna, SVK  apvienotais brauciens ar Vratnu         Miks SL-4.v.                                          Marta A.
                                                                          Agnese SL-6.v.                                     Terēze A.
                                                                          Agnese GS-6.v.                                     Katrīna K.
          
Pantikosa, SPA S.Dreimane          Pantera              Miks GS-1.v.        U.Volgemuts              Miks Z.
                                                 Reflex                Agnese SL-2.v.     A. Āboltiņa                 Dāvis D.
                                                 Z-pols                Liene GS-6.v.                                        Roberts B.
                                                 Traverss             Roberts SL-6.v.                                    Ģirts Z.
                                                 Rīgas Favorīts                                                                Pēteris K.
                                                 Aisbergs06                                                                    Nauris D.
                                                                                                                                     Agnese Ā.
                                                                                                                                     Liene B.
                                                                                                                                     Beāte B.

vieta, valsts   komandas vadītājs  iesaistītie klubi    labākie rezultāti    komandas pārstāvji    jaunieši  
          
Panarota, ITA V.Ciesniece                                                                R.Zvejnieks               Miks Z.
                                                                                                     J.Martinsons               Jānis M.
                                                                                                     M.Onskulis                 Roberts B.
                                                                                                     A.Krūmiņš                  Mārtiņš O.
                                                                                                                                      Pēteris K.
                                                                                                                                      Liene B.
                                                                                                                                      Agnese Ā.
Zagreba, CRO apvienotais brauciens ar Itāliju         Miks SL-6.v.                                          Marta A.
                                                                                                                                      Agnese D.
                                                                                                                                      Katrīna K.

Le Sauze, FRA J.Zvejniece            Pantera              Agnese SL-1.v.      V.Ciesniece               Miks Z.
                                                  Reflex                Miks SL-2.v.          M.Onskulis                Dāvis D.
                                                  Traverss             Miks GS-3.v.         A.Briška                   Roberts B.
                                                  Rīgas Favorīts                                                                Mārtiņš O.
                                                  Kore                                                                             Pēteris K.
                                                  Aisbergs06                                                                    Agnese Ā.
                                                                                                                                      Liene B.
Valdisere, FRA apvienotais brauciens ar le Sauzi                                                                 Marta A.
                                                                                                                                      Katrīna K.
                                                                                                                                      Beāte B.

2008./2009.gada sezona

vieta, valsts   komandas vadītājs  iesaistītie klubi     labākie rezultāti    komandas pārstāvji   jaunieši  

Rički, CZE     J.Zvejniece             Pantera               Agnese GS-3.v.     K. Poška                   Pauls K.
                                                 Aisbergs06          Agnese SL-5.v.      V.Zīle                       Rihards S.
                                                 Rīgas Favorīts      Miks SL-5.v.                                         Miks Z.
                                                 Z-pols                                                                            Mārtiņš O.
                                                 Kore                                                                              Ģirts Z.
                                                                                                                                      Agnese Ā.
                                                                                                                                      Liene B.
                                                                                                                                      Katrīna K.
                                                                                                                                      Beatrise Ā.
                                                                                                                                      Beāte B.
          
Panarota, ITA V.Ciesniece           Pantera                                           R.Zvejnieks              Klāvs R.
                                                Rīgas Favorīts                                  M.Onskulis                Pauls K.
                                                Kore                                               I.Bērziņš                   Miks Z.
                                                Z-pols                                             J.Rubenis                  Mārtiņš O.
                                                Aisbergs06                                                                      Ģirts Z.
                                                Merkurs                                                                          Agnese Ā.
                                                                                                                                     Liene B.
                                                                                                                                      Krista V.
                                                                                                                                      Katrīna K.
                                                                                                                                      Beāte B.

vieta, valsts   komandas vadītājs  iesaistītie klubi     labākie rezultāti   komandas pārstāvji    jaunieši  

      
Le Sauze, FRA J.Zvejniece           Pantera                Agnese SG-1.v.   V.Zīle                        Elvis O.
                                                 Rīgas Favorīts       Agnese SL-1.v.    A.Krūmiņš                 Pauls K.
                                                 Z-pols                  Mārtiņš SL-1.v.    I.Bērziņš                   Mārtiņš O.
                                                 Kore                    Liene GS-2.v.                                      Miks Z.
                                                 Aisbergs06           Ģirts SG-4.v.                                       Ģirts Z.
                                                                            Liene SG-6.v.                                      Toms Č.
                                                                                                                                      Agnese Ā.
                                                                                                                                      Liene B.
Valdisere, FRA  apvienotais brauciens ar le Sauzi      Agnese SL-4.v.                                    Krista V.
                                                                                                                                      Beāte B.
                                                                                                                                      Katrīna K.

2009./2010.gada sezona

vieta, valsts  komandas vadītājs   iesaistītie klubi     labākie rezultāti   komandas pārstāvji    jaunieši   

Rički, CZE     J.Zvejniece             Pantera               Miks SL-3.v.         J.Saknītis                  Elvis O.
                                                 Apex                                             A.Gedra                    Žaks G.
                                                 Z-pols                                           A.Opmanis                Miks Z.
                                                 Rīgas favorīts                                                                Svens M.
                                                 Kore                                                                             Rihards S.
                                                 Merkurs                                                                        Elīna N.
                                                 Reflex                                                                           Evita B.
                                                 Traverss                                                                       Agnese Ā.
                                                                                                                                     Liene B.
Vratna, SVK     apvienotais brauciens ar Ričkiem      Miks GS-2.v.                                       Rūta Ķ.
                                                                            Žaks SL-6.v.   
          
Panarota, ITA   V.Ciesniece          Pantera                                         R.Zvejnieks              Reits E.
                                                 Rīgas Favorīts                                S.Dreimane              Klāvs R.
                                                 Reflex                                           A.Opmanis                Miks Z.
                                                 Merkurs                                                                        Dāvis D.
                                                                                                                                     Roberts S.
                                                                                                                                     Elīna N.
                                                                                                                                     Evita B.
                                                                                                                                     Agnese Ā.
                                                                                                                                     Liene B.

vieta, valsts    komandas vadītājs  iesaistītie klubi   labākie rezultāti    komandas pārstāvji   jaunieši  
          
Le Sauze, FRA J.Zvejniece            Pantera             Žaks SL-1.v.         G.Gasūna                 Žaks G.
                                                  Z-pols               Žaks GS-1.v.                                       Miks Z.
                                                  Rīgas Favorīts    Miks SL-1.v.                                        Agnese Ā.
                                                                          Agnese SL-3.v.   
                                                                          Agnese GS-3.v.   
                                                                          Miks SL-4.v.    

Valdisere, FRA J.Zvejniece            Pantera                                                                       Žaks G.
                                                  Z-pols                                           G.Gasūna                Klāvs R.
                                                  Rīgas Favorīts                                R.Dreimanis             Miks Z.
                                                  Reflex                                           E.Nežborts               Dāvis D.
                                                  Merkurs                                                                       Roberts S.
                                                                                                                                     Elīna N.
                                                                                                                                     Evita B.
                                                                                                                                     Agnese Ā.


Tāds, lūk, ieskats jauniešu izlasē – katrs savus secinājumus izdariet paši!
Mans vērtējums:
+ pietiekoši liels izbraukumu apjoms
+ dažāda līmeņa sacensības katras sezonas ietvaros
+ izlasē iesaistīti jaunieši no visiem LSS aktīvākiem sporta klubiem
+ katram trenerim ir dota iespēja pēc vēlēšanās piedalīties braucienā
+ daudz un dažādiem vecākiem ir bijusi iespēja piedalīties un gūt attiecīgo pieredzi līdzdarboties
- nekāds valsts vai sponsoru finansējums
- ne vienmēr uz izbraucienu var paspēt sastādīt komandu pēc jaunā – aktuālā ranga.

Paldies LSS par man doto šo iespēju koordinēt un vadīt jauniešu izlasi - tā bija milzīga pieredze. Īpašs paldies Agrim Raugulim, kurš vienmēr perfekti sakārtoja visus ar informāciju saistītos jautājumus.. Paldies visiem treneriem, kuri atbalstīja šo jaunatnes izlases projektu. Paldies visiem jauniešu vecākiem, kuri piedalījās braucienu organizēšanā. Paldies visiem jauniešiem, kuri vienmēr bija izcila komanda. Ar visiem Jums ceru tikties jau junioru komandās.

Jana Zvejniece


 
« atpakaļ
Guntis Čivčs, 21.04.2010
Ļ.cien.Jana!
Vēlreiz milzīgs PALDIES par ieguldīto laiku, darbu un nervu šūnām laikā, kad Tavā virsvadībā Jauniešu izlase audzēja meistarību tuvos un tālos kalnos!
Ar gandarījumu jāatzīst, ka mūsu sadarbība bija ļoti veiksmīga un daudzi no kalniešiem, to skaitā vecāki guva pozitīvas emocijas un motivāciju tālākajiem nākotnes plāniem attiecībā uz jauniešu sasniegumiem un ievadīšanu junioru sporta apritē. Pierādījumi tam ir brāļi Zvejnieki, Roberts, Mārtiņš, Kristaps B., Ģirts, Liene, Agnese, Marta, Beatrise un daudzi citi.
Paldies, Jana! Ceram uz janiem treneru spēkiem, kuri varētu turpināt veiksmīgi iesākto!
Kristīne, 24.04.2010
Paldies Janai par uzņēmību un ieguldīto darbu 5 gadu garumā!
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
 
  Lūdzu, ierakstiet attēlā redzamos 4 simbolus:
 
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
info@infoski.lv
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda