www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Urzula, Severīns Pirmdiena, 21. oktobris, plkst. 00:32
Jaunumi
LSS distanču slēpošanas izlašu sastāvi

Latvijas Slēpošanas savienības distanču slēpošanas izlases un to sastāvi 2010./2011. gada sacensību sezonai. Izlases tiek veidotas ņemot vērā esošo sportistu meistarības līmeni, sasniegtos rezultātus pasaules rangā, Latvijas rangā un rezultātu izaugsmes tendences. Elites izlasi saskaņo Treneru padomes sanāksmē.

Tiek veidotas šādas izlases: 
- Elites izlase 
- U20 Junioru izlase (1991-1992)
- U18 izlase (1993-1994)
- Zēnu un meiteņu izlases
  U16 (1995-1996)
  U14 (1997-1998)
  U12 (1999-2000)

Elites izlase

   Vārds, uzvārds                          Dzimšanas gads
1 Jānis Paipals           (Gulbene)      1983
2 Arvis Liepiņš           (Rīga)           1990
3 Juris Ģērmanis        (Rīga)           1977
4 Mareks Birķentāls    (Talsi)          1971
5 Valts Eiduks            (Aizkraukle)  1986
6 Raivis Zīmelis          (Rīga)          1976
7 Pāvels Ribakovs      (Rīga)           1989
8 Jānis Teteris           (Ogre)           1975
  
1 Inga Dauškāne       (Rīga)            1980
2 Laima Leitāne         (Rīga)            1983
3 Ļubova Pavļukova   (Bebra)         1974

 S20, V20

N. Vārds, uzvārds                           Dzimšanas gads
1 Nauris Biķernieks    (Rīga)              1991
2 Rinalds Kostjukovs  (Rīga)              1992
3 Roberts Slotiņš       (Cēsis)             1991
4 Reinis Veckalniņš    (Madona)         1992
5 Daumants Lūsa       (Jaunpiebalga) 1992
6 Ronalds Vovers       (Rīga)              1991
  
1 Anete Brice            (Cēsis)             1991
2 Viktorija Savļaka    (Gulbene)         1991
3 Monta Razgale        (Cēsis)             1992
4 Laima Leitāne         (Rīga)              1992
5 Lauma Malnace       (Cēsis)            1992
6 Linda Petrovska      (Cēsis)            1992

V18, S18

N. Vārds, uzvārds                          Dzimšanas gads
1 Mārcis Jakovics      (Madona)         1993
2 Arnis Pētersons      (Cēsis)            1994
3 Rūdolfs Kļaviņš      (Madona)         1994
4 Viesturs Eglītis       (Jaunpiebalga)  1994
5 Jānis Ārents           (Madona)         1994
6 Pēteris Petrovskis   (Cēsis)            1994
  
1 Kristīne Liepiņa      (Krāslava)        1994
2 Zane Jansone        (Cēsis)             1994
3 Zane Eglīte            (Cēsis)             1994
4 Natālija Kovaļova   (Krāslava)        1993
5 Danute Dumpe      (Madona)          1994
6 Ieva Langovska     (Cēsis)             1994


V16, S16

N. Vārds Uzvārds                            Dzimšanas gads
1 Artūrs Ivanovs            (Madona)     1996
2 Indulis Bikše               (Madona)     1995
3 Andris Beķeris             (Madona)     1996
4 Andrejs Baumanis       (Alūksne)     1995
5 Edvards Rams             (Cēsis)        1995
6 Vladislavs Nedaivodins (Alūksne)     1996
  
1 Kitija Auziņa                (Madona)     1996
2 Ketija Sabule               (Cēsis)        1995
3 Rasma Rudzīte             (Alūksne)    1995
4 Olga Kovaļova             (Krāslava)    1995

V14, S14

N. Vārds Uzvārds                              Dzimšanas gads
1 Ralfs Eiduks                (Aizkraukle)   1997
2 Ojārs Vanags              (Krāslava)     1997
3 Jurģis Dudels              (Smiltene)     1998
4 Alvis Šķēps                 (Cēsis)         1998
5 Niklāvs Eglītis              (Cēsis)         1998
6 Jānis Veļķeris              (Alūksne)     1997
  
1 Zane Gulbinska            (Cēsis)        1997
2 Annija Sabule              (Cēsis)         1997
3 Krista Razgale             (Cēsis)         1998
4 Karīna Pētersone         (Madona)      1998
5 Madara Zaķe              (Cēsis)          1998
6 Rūta Patmalniece        (Menģele)      1997

V12, S12

N. Vārds Uzvārds                            Dzimšanas gads
1 Raimo Vīgants           (Madona)       1999
2 Kārlis Liepiņš             (Cēsis)          1999
3 Rihards Serģis           (Cēsis)          1999
4 Reinis Matīss Upens    (Cēsis)          2000
5 Jānis Konopackis        (Madona)       1999
6 Haralds Iesalnieks      (Madona)       1999
  
1 Vineta Pētersone        (Cēsis)          1999
2 Nora Osīte                 (Cēsis)          1999
3 Ieva Pūce                  (Madona)       1999
4 Patricija Eiduka          (Aizkraukle)   2000
5 Elīna Radziņa             (Cēsis)          1999
6 Līva Igaune               (Madona)       2000


Sagatavoja R.Raimo – saskaņots LSS distanču slēpošanas sanāksmē 25.04.2010.


 LSS CC izlašu sastāvu projekts 2010./2011.

 
« atpakaļ
Aigars, 01.09.2010
S elitei Laimu jānomaina pret Māru.
..., 09.09.2010
Pēc kadiem kriterijiem tiek likts rangs.
Ex_sperts, 20.09.2010
Vai nav nedaudz jocīgi, ka bērnu, jauniešu un junioru izlases dalībnieki ir no ''ārpusrīgas'', bet pieaugušo izlasē visi pēkšni ir rīdzinieki. Izskatās pēc tāda savāda ''biznesa''!
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
 
  Lūdzu, ierakstiet attēlā redzamos 4 simbolus:
 
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
info@infoski.lv
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda