www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Milija, Maiga Sestdiena, 25. jūnijs, plkst. 23:32
smecers sils-smecers krogs

MADONAS SLĒPOJUMS 2007

SMECERES SILS - SMECERES KROGS - SMECERES SILS

2007.gada 17. februāris
FINIŠA PROTOKOLS
 ZĒNI LĪDZ 14 G.V. (1993. UN JAUN) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Jānis Sārs1993Kusa20:43:131
2Mārtiņš Petrovskis1995Drusti80:46:212
3Pēteris Putniņš1994Madona90:46:473
4Artis Logins1993Balvi50:47:304
5Tomass Kalniņš1995Valmiera130:51:285
6Artūrs Grigorjevs1996Madona60:51:396
7Niklāvs Bajārs1996Madona110:54:527
8Toms Tipainis1996Kusa10:56:398
9Roberts Logins1994Balvi40:57:579
10Kristaps Sproģis1995Madona120:59:4310
11Kristaps Bitāls1996Madona101:05:1311
12Edgars Gailums1995Rēz. Ilzeskalna pag.31:11:5512
13Lauris Kaicners1995Madona151:19:0513
14Alvis Dreiškins1996Madona141:26:4114
15Anolis Meļņikovs1996Madona71:28:2815
 MEITENES LĪDZ 14 G.V. (1993. UN JAUN) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Sigita Lapsiņa1994Kusa321:03:461
2Gunda Āboliņa1996Madona351:28:302
3Linda Ozoliņa1996Madona341:28:503
 JAUNIETES 15 - 17 G.V. (1990 - 1992) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta 
1Agnese Dadzīte1992Kusa460:50:381
2Glorija Kozlovska1988Balvi471:04:282
3Maija Koka1992Madona691:06:423
 JAUNIEŠI 15 - 17 G.V. (1990 - 1992) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Dāvis Dravants1990 640:34:241
2Jānis Zeps1990Madona620:36:532
3Artūrs Andersons1990Madona610:37:093
4Edgars Bukšs1990Balvi660:37:524
5Mārtiņš Deksnis1992Lizums670:38:215
6Jānis Raize1991Kusa630:38:406
7Artūrs Vadzis1991Drusti680:40:227
8Lauris Gailums1991Rēz. Ilzeskalna pag.650:40:388
9Nauris Neimanis1992Ķegums700:42:189
10Edgars Zeps1992Madona570:42:2210
11Ritvars Celmiņš1991Valmiera560:43:1211
12Gatis Grandāns1991Madona600:50:0112
 VĪRIEŠI 18 - 39 G.V. (1968 - 1989) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Raivis Zīmelis1973Madona1060:33:091
2Edgars Bernāns1986Kusa860:34:412
3Anrijs Spalviņš1987Gulbene1010:35:563
4Andris Jubelis1989Madona990:36:204
5Jānis Vasks1971Ērgļi820:36:595
6Arnis Šmugais1986Madona920:37:256
7Ervīns Velķeris1975Balvi960:37:367
8Jānis Krūmiņš1979SK "Briksnis"910:37:458
9Vitālijs Rimšs Rēzeknes raj.870:37:559
10Nauris Zviedris1989Valmiera810:37:5810
11Intars Nikonovs1988Kalsnava970:38:5211
12Gunārs Ikaunieks1971Kusa850:39:0012
13Lauris Lejiņš1984Madona1040:41:0013
14Marts Kalniņš1970Valmiera1030:43:0114
15Juris Sniķis1973Madona1020:43:4615
16Mareks Lācis1977 880:44:4216
17Ivo Gruduls1988 1070:44:4917
18Imants Vadzis1985Drusti980:45:2018
19Rostislavs Maļina1975Daugavpils900:45:2819
20Pāvels Tarasovs1970Madona1050:47:0320
21Kaspars Ozers1985Rīga951:02:3221
22Edgars Briedis1984Rīga941:03:1122
23Andris Eglītis1968Rīga - Madona891:03:5023
24Toms Ozers1983Rīga931:11:0424
25Kaspars Šampiņš1982Rīga1001:12:0925
 SIEVIETES 18 - 39 G.V. (1968 - 1989) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Ļubova Pavļukova1974Daugavpils1280:41:451
2Antra Limbēna1972Valmiera1260:45:442
3Līga Eriņa1988Kusa1300:47:563
4Velga Lāce Rēzeknes raj.1290:49:244
5Elīna Kārkliņa1988Madona1340:50:555
6Linda Krūmiņa1980SK "Briksnis"1310:51:396
7Inese Kauķe1976SK "Briksnis"1321:01:577
8Linda Pomere1985Madona1271:10:048
9Una Neimane1969Ķegums1351:12:189
10Lolita Kauķe1979SK "Briksnis"1331:28:5010
 VĪRIEŠI 40 - 49 G.V. (1958 - 1967) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Jānis Putniņš1962VSK "Madona"1410:35:591
2Guntis Kanaviņš1961Aizkraukle1510:37:272
3Vitālijs Deksnis1958Lizums1480:38:043
4Aigars Celmiņš1965Valmiera1420:39:024
5Andis Dravants1965 1440:39:295
6Ilmārs Glāzers1959Vecpiebalga1490:39:426
7Inārs Supe1963Balvi1470:42:467
8Francis Bunšs1963Balvi1460:43:358
9Ivars Gruduls1963 1530:45:419
10Jānis Lejiņš1959Madona1500:50:5710
11Anolris Neimanis1996Ķegums1520:53:0111
12Jānis Ozers1961Jelgavas r.Vircavas p1450:55:5512
 SIEVIETES 40 - 49 G.V. (1958 - 1967) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Inese Zvirgzdiņa1967Pļaviņas1680:41:491
2Iveta Zviedre1966Valmiera1670:46:132
3Māra Putniņa1958VSK "Madona"1660:52:103
4Vītola Malda1958Valmiera1750:52:284
 VĪRIEŠI 50 UN VEC (1957 UN VEC) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Vilnis Ķūrēns1955Madona1840:40:071
2Jānis Ančs1942Gulbene1850:41:152
3Jānis Indrāns1952Madona1780:43:153
4Guntis Koks1956Cēsis1820:44:214
5Juris Gaidelis1954Cēsis1830:45:025
6Jānis Koks1950Cēsis1810:45:256
7Juris Drunka1952Madona1760:46:007
8Ēriks Ribakovs Rēzeknes raj.1770:47:408
9Ēriks Apšenieks1953Balvi1800:52:179
 SIEVIETES 50 UN VEC (1957 UN VEC) 
Nr.p.k.Vārds, uzvārdsDz.g.KomandaSt.nr.Finiša laiksVieta
1Aira Bērziņa1956Madona1920:47:481
2Dzidra Širve1949Madona1930:51:472
3Zinaīda Rācenāja1943VSK "Madona"1910:52:523
4Aija Vaivode1957Cēsis1940:57:094
       
Sacensību galvenais sekretārs:                               /Jānis Irbe/
Sacensību galvenais tiesnesis:                        /Jānis Ādamsons/
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
info@infoski.lv
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda