www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Uvis, Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija Ceturtdiena, 23. maijs, plkst. 12:13
Jaunumi |  LSS sacensību kalendārs |  Citu sacensību kalendārs |  Rezultāti |  Reitingi |  Licencētie sportisti
Snovbords : Jaunumi
Vasinam 29.vieta Austrijā | 08.12.2010 Komentāri (4)
Vasinam 29.vieta Austrijā

Trešdien savu karjeras otro labāko sasniegumu sasniedzis latviešu snovbordists Toms Vasins, kurš pasaules kausa posmā ierindojās 29.vietā. Austrijas pilsētā Arlbergā Vasins snovbordkrosā ieņēma 29.vietu. Kvalifikācijā Vasins ieņēma 24.vietu, taču sacensībās šo rezultātu atkārtot neizdevās. Šobrīd pasaules kausa kopvērtējumā latvietis ieņem 61.vietu. Lasīt tālāk »

Snovbordists Toms Vasins ieņem 35. vietu pirmajā PK pomsā | 08.12.2010 Komentāri (0)
Snovbordists Toms Vasins ieņem 35. vietu pirmajā PK pomsā

Pasaules kausa (PK) izcīņas jaunās sezonas pirmajā posmā snovborda krosā, kas risinās Austrijā, Latvijas snovbordists Toms Vasins ierindojās 35. vietā. Kvalifikācijas sacensībās kopumā startēja 58 sportisti, bet, lai iekļūtu starp 32 sportistiem, kuri turpināja izslēgšanas cīņas finālsacensībās, labāko no saviem braucieniem latvietim vajadzēja veikt par 0,21 sekundi ātrāk. Lasīt tālāk »

Cēsīs šoziem notiks Eiropas kauss snovbordā | 05.12.2010 Komentāri (3)

Jā, tā ir tiesa, Cēsīs, Ozolkalnā šajā ziemā, 5. un 6.februārī notiks Eiropas kausa posms snovbordā, turklāt olimpiskajā snovbordkrosa disciplīnā. Varētu izklausīties dīvaini un bieži vien tā tas arī tiek uztverts, gan šeit pat Latvijā, gan vēl jo vairāk ārpus Latvijas, to cilvēku vidū, kas zin, vai jau atbraucot uzzin, ka kalnu šeit tomēr nav. Tomēr ar lielu gribasspēku un vēlmi ir iespējams paveikt daudz ko, arī atvest uz Latviju Eiropas kausu. Lasīt tālāk »

Toms Vasins - sezona sākusies... | 01.12.2010 Komentāri (0)
Toms Vasins - sezona sākusies...

Kāds laiciņš jau pagājis.. Kopš vasaras esmu cītīgi trenējies un esmu gatavs jaunajai sezonai. Divus mēnešu trenējos arī uz snovborda trenažiera Skimaster Olimpiskajā centrā. Pirms pāris dienām atgriezos no treniņnometnes Somijā, kur trenējos kopā ar igauņu un somu borderkrosa braucējiem. Lasīt tālāk »

Krievijas (un mūsu?) frīstaila slēpošanas vēsture | 23.11.2010 Komentāri (0)

Krievijas Frīstaila slēpošanas federācijas mājas lapā ir afiša "25 gadi frīstaila slēpošanai Krievijā". Krievijā tam acīmredzot gatavojas un patīkami, ka Krievijas (tad gan tā saucās, vai bija, Padomju savienība) frīstaila slēpošanas sākumā liels nopelns un atzīmes arī viņu vēsturē ir Latvijai un latviešiem. Jo tieši pie mums ir bijis viens no Padomju savienības frīstaila slēpošanas aizsākuma punktiem, par ko varam lasīt netikai šajā pašā mājas lapā, bet dzirdēt un redzēt arī filmiņas sākumā par Krievijas frīstaila slēpošanas vēsturi. Lasīt tālāk »

Sloupstails iekļauts FIS Pasaules čempionātu programmā | 15.11.2010 Komentāri (0)

FIS (Starptautiskās Slēpošanas federācijas) padomes sēdē, novembra sākumā pieņemts lēmums iekļaut sloupstaila disciplīnu Pasaules čempionātu programmā gan snovbordā, gan frīstaila slēpošanā. Turklāt šo disciplīnu paredzēts iekļaut sākot jau no šīs sezonas, respektīvi 2011.gada Pasaules čempionātā snovbordā Lamolinā, Spānijā (14.-25.01.) un 2011.gada Pasaules čempionātā frīstaila slēpošanā Deer Valley, ASV (30.01.-06.02.). Sīkāka un detalizētāka informācija sekošot FIS mājas lapā tuvāko nedēļu laikā. Lasīt tālāk »

EJOF snovborda kandidātu sanāksme | 11.11.2010 Komentāri (0)

Tiek rīkota sanāksme 2011.gada Eiropas Jaunatnes olimpiskā festivāla Liberecā visiem snovborda kandidātiem. Sanāksme notiks šo svētdien, 14.novembrī plkst. 14.00 Olimpiskajā sporta centrā. Lūgums ierasties visiem snovborda kandidātiem un vēlams ar vecākiem. Programmā informācija un izrunāšanās par gatavošanos EJOF, treniņiem, plāniem. Pēc sanāksmes notiek Skimaster treniņš. Lasīt tālāk »

Rīgas snovborda skola aicina audzēkņus | 05.11.2010 Komentāri (0)

Vēlies iemācīties braukt ar sniega dēli un savu brīvo laiku pavadīt jautrā draugu pulkā. Esi vecumā no 7. līdz 14. gadiem. Pievienojies Rīgas snovborda skolas audzēkņu pulkam. Lasīt tālāk »

Rīgas bende nāk ar kaut ko svaigu | 30.10.2010 Komentāri (0)

Jauns video gabals no iekštelpu slēpošanas halles Vācijā, Bisspingen (lielā ledusskapja), kur septembra otrajā pusē, nedeļu pavadija, frīstail slēpotāju grupējuma Rīgas bende dalībnieki, kā arī pārītis draugu. Braucēji Reinis Stabins, Pauls Iklāvs, Kārlis Lūsis, Valters Ošnieks aka Viesulis. Videomontāža Reinis Stabins. Lasīt tālāk »

Atskats uz 23. oktobra freeski riders meeting | 25.10.2010 Komentāri (0)
Atskats uz 23. oktobra freeski riders meeting

Viss sākās pulkstens 12am (vai kaut kad ap to laiku no rīta), kad ar piekrautu „picnic” devāmies uz Burusportu pakaļ piekabei. Tālāk sekoja meistarīgs pārbrauciens no BS uz Monsterparku, pēc tam pie Kārļa un tad atpakaļ uz Monsterparku, un tad no turienes 2 reiz uz Daugavas stadionu pēc sniega (starp citu, sniegs ir par brīvu - samaksā 1ls par iebraukšanu stadionā un ņem cik gribi!). Lasīt tālāk »

23. oktobris Monsterparks freeski riders meeting | 21.10.2010 Komentāri (0)
23. oktobris Monsterparks freeski riders meeting

Tātad neliels atgādinājums par to kas tev būs jādara 23. oktobrī, vēlreiz nedaudz apskaidrībai. Tikšanās vieta Monsterparks iekštelpu skeitparks adrese: Rīgā, Kroņu ielā 13a. Šīs tikšanās mērķis ir visiem freeskieriem (un viņu draugiem) savākties vienuviet, brīvā un nepiespiestā gaisotnē, nospraust mērķus jaunajai sezonai, kā arī apmainīties ar idejām un dot vaļu brīvam domu lidojumam par tēmu freeski. Vakara gaitā būs pieejams Monster bārs. Tehnisko nodrošinājumu garantēs Monsterpark Entertainmets. Lasīt tālāk »

Kas ir skikross? | 20.10.2010 Komentāri (0)
Kas ir skikross?

Sylvain Miaillier no Francijas ir savācis un salicis kopā dažus lieliskus video momentus no jaunās olimpiskās disciplīnas - skikrosa (arī ar kritieniem). Ja Tu nezini kas ir skikross, Tev tas noteikti ir jānoskatās! Un tas ir ļoti līdzīgs snovbordkrosam, kas pie mums jau ir samērā populārs sports un, kurā šogad Ozolkalnā notiks arī Eiropas kausa posms. Lasīt tālāk »

Snovborda trenažiera Skimaster prezentācija 16.10.2010. | 14.10.2010 Komentāri (0)
Snovborda trenažiera Skimaster prezentācija 16.10.2010.

Šo sestdien, 16.oktobrī, plkst. 14.00 - 16.00 Rīgā, Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b notiks snovborda trenažiera prezentācija klubiem un visiem citiem interesentiem. Prezentācijas laikā varēs izmēģināt snovborda trenažieri darbībā bez maksas.  Prezentācijas laiks ir no plkst. 14.00 līdz 16.00, bet gadījumā, ja būs interese un vairāk gribētāju, prezentācijas laiks tiks pagarināts tik ilgi lai apmierinātu visu interesi to izmēģināt. Lasīt tālāk »

23. oktobrī pirmais Latvijas freeskiing slēpotāju forums | 10.10.2010 Komentāri (1)
23. oktobrī pirmais Latvijas freeskiing slēpotāju forums

23.oktobrī "Monsterparkā" norisināsies pirmais Latvijas freeskiing slēpotāju forums, kurā dalību ņems labākie un aktīvakie slēpotāji no Latvijas, kā arī pārstāvji no veikaliem, apvienībām un aģentūrām. Varēsiet uzzināt gaidāmās sezonas plānus un piedāvājumu no pasākumu rīkotajiem – sesijas, sacensības, video filmēšanas utt. Būs iespēja satikt aktīvakos braucējus, uzdot viņiem jautājumus un uzzināt daudz ko jaunu par šo sporta veidu. Lasīt tālāk »

Igauņu frīstailslēpotāja piedalās Freeski filmu festivālā Francijā | 01.10.2010 Komentāri (1)

Nule kā Francijā (30.09. - 03.10.) notiek Freeski filmu festivāls IF3 un tajā tiks demonstrēta arī filma "Punch Line", kurā piedalās tikai 8 gadus vecā igauņu frīstaila slēpotāja Kelly Sildaru. Mazā Kellija ir Tallinas Vācu ģimnāzijas otrās klases skolniece, kura ir pirmā no Igaunijas, kas piedalās starptautiskā slēpošanas filmā. Lasīt tālāk »

Decembrī Austrijā iesāksies Pasaules kausa sacensības snovbordkrosā | 21.09.2010 Komentāri (0)

Nupat veiktas izmaiņas Pasaules kausa kalendārā snovbordā snovbordkrosa disciplīnā. Pēc Argentīnas posma atcelšanas, kur tradicionāli septembra sākumā notiek snovbordkrosa Pasaules kausu sezonas atklāšana, šis gods uz laiku pārgāja uz ASV prestižo kūrortu Telluride, tomēr nupat ir apstiprināts, ka sezonas atklāšanas posms tomēr notiks Eiropā un konkrētāk Austrijas pilsētiņā Lech tieši nedēļu pirms ASV posma - 7. un 8.decembrī ar divām snovbordkrosa sacensībām. Lasīt tālāk »

Frīstaila slēpotāji gatavojas ziemai | 03.09.2010 Komentāri (2)

Pagājušās ziemas izskaņā informējām par jauno frīstaila slēpotāju komandas došanos un piedzīvot sacensībās Itālijā. Tagad šī pati mazā komandiņa jau gatavojas nākošai sezonai un aicina līdzī arī citus domubiedrus. "Jau otro rudeni pēc kārtas Latvijas slēpotāji un snovbordisti tiek aicināti sagatavoties sezonai lielākajā indoor snowparkā Vācijā Hamburgas apkārtnē, kā arī nometnes noslēgumā piedalīties slopestyle sacensībās, kur ir reāla iespēja cīnīties par vērtīgām balvām. Lasīt tālāk »

FIS snovborda tehnisko delegātu seminārs | 27.08.2010 Komentāri (0)
FIS snovborda tehnisko delegātu seminārs

Kā ierasti rudens ir semināru laiks, jo sezona tuvojas un attiecīgajiem speciālistiem jāatsvaidzina savas zināšanas, kā arī pēdējais laiks pirms sezonas zināšanas apgūt jaunajiem interesentiem, kas savu darbību vēlas veltīt saistībā ar sev patīkamu sporta veidu. Šogad FIS organizētais seminārs jaunajiem tehniskajiem delegātiem (TD) notiks 2015.gada apvienotā snovborda un frīstaila slēpošanas Pasaules čempionāta  mājvietā - Austrijas ciematā Kreišbergā, no 8. līdz 10.oktobrim. Lasīt tālāk »

Šodien Jaunzēlandē atklāj Pasaules junioru čempionātu | 20.08.2010 Komentāri (2)
Šodien Jaunzēlandē atklāj Pasaules junioru čempionātu

Iezīmējot pirmo Pasaules čempionātu Jaunzēlandē un pirmo kopējo tik lielu pasākumu diviem sporta veidiem, šodien, 20.augustā, tiek atklāts Pasaules junioru čempionāts snovbordā un frīstaila slēpošanā. Vairāk kā 300 pasaules labāko junioru atlētu no 30 valstīm šonedēļ sabrauca Lake Wanaka, lai sacenstos pirmajā apvienotajā snovborda un frīstaila Pasaules čempionātā, kas notiek no 19. līdz 31.augustam. Visi pasākumi, kas ir uz sniega, notiks no 21. līdz 31.augustam Cordrona Alpine Resort kūrortā un Lasīt tālāk »

Ventspilī rītdien snovborda minišovs | 06.08.2010 Komentāri (0)

Ventspils Piedzīvojumu parkā jau šo sestdien, 7.augustā, norisināsies starptautiskās sacensības BMX un MTB treilu disciplīnā „Kalna nobrauciena karalis 2010 – Lemberga balvas izcīņa”, kā arī varēs vērot snovborda šovu, velotriālistu trikus un sacensības skeitbordā uz minirampas. Sacensības, ko paši braucēji sauc par „The Latvian King of Dirt”, notiks Piedzīvojumu parka treilu trasē, kas ir pagaidām vienīgā šāda veida trase Baltijā. Lasīt tālāk »

1 2 3 4 5 6 7 8 9  »
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
[email protected]
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda