www.norge.lv info@bridgemediagroup.com
Jaunumi
Slēpošanas savienība
Normatīvie akti
Kalendārs
Sporta klubi
Sporta skolas
Forums
Sludinājumi
Galerija
Saites
Reklāma
Arhīvs
Instruktori
Tautas galerija
Trases
E-pasts
Parole
Reģistrēties
 
Manuprāt latvieši Vankūverā nostartēja
labāk nekā bija domāts
varēja labāk
savu iespēju robežās
olimpiskais princips- labi, ka startēja
cits
     Rezultāti
Meklēt lapā
Reklāma
sportacentrs.com
DEAC
Top.LV
Šodien vārda dienu svin: Margrieta, Margarita Sestdiena, 13. jūlijs, plkst. 14:55
Arhīvs : Sezona 2005/2006

Distančnieki pieliek punktu ziemas sezonai | 05.05.2006 Komentāri (9)
Distančnieki pieliek punktu ziemas sezonai

Labā noskaņojumā un draudzīgi sportiskā gaisotnē ar florbola spēli starp SPORTISTIEM un FUNKCIONĀRIEM trešdien 3.maijā Cēsīs tika atklāts Latvijas Slēpošanas savienības šīs sezonas noslēguma pasākums distanču slēpošanā. Jāatzīmē, ka Sportistu komandā spēlētgribētāju netrūka, kas varēja radīt bažas Funkcionāru vidū - vai viņi spēs izturēt pretinieku komandas "tempu un presingu"..., un savukārt viest cerības Sportistos, ka nepilnā spēlētāju maiņas sastāva dēļ, Funkcionāri nevarēs noturēt spēles pirmajā puslaikā uzsākto aso un pārliecinošo spēles taktiku:) Lasīt tālāk »

Mazie kalnieši startē Šveicē | 03.05.2006 Komentāri (0)
Mazie kalnieši startē Šveicē

SK Merkurs/SKSSK piedalījās Šveices skolēnu un jauniešu kalnu slēpošanas sacensībās - Starptautiskajā Silvretta skolēnu kausā, kas norisinājās 22. un 23.aprīlī Samnaunā, Šveicē. Vitas Ikaunieces trenētie jaunie kalnu slēpotāji - Emīls Eihmanis, Evita Bugaja, Emīls Caune, Madara Brice un Emīls Pone sacentās milzu slalomā ar saviem vienaudžiem no tādām Alpu valstīm kā Itālija, Austrija, Vācija, Horvātija un ,protams, ar pašiem mājiniekiem - austriešiem. Kopumā sacensībās piedalījas 700 skolēnu un jauniešu. Lasīt tālāk »

Kur notiks Ziemas Olimpiskās spēles 2014.gadā? | 28.04.2006 Komentāri (0)

Tagad, kad Turīna 2006 ir ierakstīta Olimpisko spēļu vēstures grāmatā un Olimpiskā uguns ir nodota 2010.gada olimpisko spēļu rīkotajai - Vankuveras pilsētai, būs interesanti uzzināt, kura pilsēta iegūs tiesības organizēt Ziemas olimpiskās spēles 2014.gadā. Atbilstoši patreizējai kārtībai, vispirms pilsētas iesniedz savus pieteikumus un tad no to vidus tiek izvēlētas kandidātpilsētas. Lasīt tālāk »

Ziemeļvalstu distanču slēpošanas konference | 25.04.2006 Komentāri (5)
Ziemeļvalstu distanču slēpošanas konference

Roberts Raimo: š.g. 19.-20.aprīlī Stokholmā norisinājās ikgadējā Ziemeļvalstu distanču slēpošanas konference, kurā piedalījās pārstāvji no Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas. Konferencē Latviju pārstāvēja Latvijas Slēpošanas savienības distanču slēpošanas komisijas pārstāvji - Rīgas pašvaldības Slēpošanas koordinators Jurģis Grants un Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta Sporta virziena galvenais speciālists Roberts Raimo. Jurģim Grantam tā bija pirmā šāda mēroga konference, bet Robertam Raimo tā bija atgriešanās starptautiskajā slēpošanas organizatoru vidē kopš 1995.gada. Lasīt tālāk »

DISTANČU SLĒPOTĀJU APBALVOŠANA | 25.04.2006 Komentāri (0)

Latvijas Slēpošanas savienības distanču slēpošanas 2005./2006.sezonas noslēguma pasākums un šīs sezonas LSS ranga uzvarētāju apbalvošana distanču slēpošanā notiks TREŠDIEN, 3.MAIJĀ CĒSĪS, CĒSU SPORTA SKOLĀ!!!!!!!!2006.gada 3.maijā Cēsīs, Piebalgas ielā 18, Cēsu sporta skolā

15.30 - 16.00 Pulcēšanās

16.00 – 17.20 Sporta aktivitātes (lielajā sporta spēļu zālē)

florbola spēle „Sportisti” VS „Funkcionāri”

Sportisti – ranga 1-3 ieguvēji visās grupās uc. sportisti;
Funkcionāri – treneri, LSS juridisko biedru pārstāvji, LSS pārstāvji

(ierodoties doties uz centrālo ieeju pie dežuranta pēc ģērbtuvju atslēgas, nepieciešams sporta apģērbs un sporta apavi gan jauniešiem, gan pieaugušajiem)

 

17.30 LSS ranga uzvarētāju apbalvošana (2. stāvā aerobikas zālē) Apbalvotas tiek 1.-3. vieta katrā vecuma grupā.

no 18.15 Neoficiālas sarunas pie kafijas galda. LSS distanču slēpošanas komisijas aktuālo darba jautājumu apspriešana.

Pasākuma tālākā norise un vakara turpinājums pēc katra paša ieskatiem.

 Lūdzam apstiprināt savu dalību līdz 1. maijam Zanei Valterei [email protected] tel.7387716, 9464907 Lasīt tālāk »

SK Flips atved medaļu no Pinocchio on Board | 21.04.2006 Komentāri (2)
SK Flips atved medaļu no Pinocchio on Board

SK Flips trenere Inese Balode: Jau piekto gadu pēc kārtas (no 29.marta līdz 30.martam ) bērnu starptautiskajās sacensībās Itālijas pilsētā Abetonē – PINOCCHIO ON BOARD piedalījās Latvijas labākie snovbordisti bērnu grupā. 

Latviju pārstāvēja (pateicoties Siguldas pilsētas domes atbalstam) šogad trīs SSK „Flips” audzēkņi – Andris Ablažēvičs, Ansis Blumbergs, Mihaels Turauskis un  Cēsu snovborda kluba audzēknis Edgars Jansons. Lasīt tālāk »

Rollerski sezona 2006 | 12.04.2006 Komentāri (0)
Rollerski sezona 2006

M.Niklass: Tik tikko ir nokusis sniegs un daudziem slēpes jau ir noputējušas putekļiem un par slēpošanu domāt nemaz negribas. Tomēr laiks sāk gatavoties nākamai sezonai! Visur pasaulē kā galvenais sagatavošanās līdzeklis bezsniega apstākļos tiek izmantota rollerslēpošana. Bez tam daudzās valstīs, kā arī FIS līmenī, tiek organizētas rollerslēpošanas sacensības. Lasīt tālāk »

Madonieši startē Igaunijā | 10.04.2006 Komentāri (7)
Madonieši startē Igaunijā
R.Kostjukovs ar zelta medaļu LČ Madonā

Madonas BJSS slēpošanas treneris D.Vuškāns: 1.aprīlī Igaunijā, Haanjas distanču slēpošanas un biatlona bāzē netālu no Viru ar labiem rezultātiem atgriezušies Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Viru sporta skolas rīkotajās sacensībās, kur piedalījās jaunie slēpotāji  no Tartu, Otepes, Viru un citiem spēcīgiem Igaunijas slēpošanas klubiem 3km distancē brīvajā solī ar kopēju startu 1992./93.g.dz. zēniem nepārspēts palika Rinalds Kostjukovs, apsteidzot tuvāko sekotāju par 32,7 sekundēm. Lasīt tālāk »

Lieldienu kauss 2006 | 10.04.2006 Komentāri (0)

Jana Zvejniece, SK Pantera: rīt, 11.aprīlī SK Pantera sadarbībā ar Kordes trasi rīko sezonas noslēguma sacensības kalnu slēpošanā - Lieldienu Kauss 2006. Piedalīties var visi interesenti, kas ieguvuši slēpošanas iemaņas. Vairāk info NOLIKUMĀ. Par Kūku mačiem: Pagājušajā piektdienā ar sporta kluba Pantera rīkotajiem Kūku mačiem noslēdza sezonu mazie kalnu slēpotāji ( 9 gadīgie un jaunāki), kuri bija ieradušies kuplā skaitā-gandrīz 50! Lasīt tālāk »

Notiks kūku mači bērniem | 06.04.2006 Komentāri (2)

Rītdien, 7.aprīlī plkst. 17.00 uz mazā Pilsētas kalna Siguldā, Sporta klubs "Pantera" kopīgi ar Pilsētas trasi rīko Kūku mačus bērniem. Sacensības paredzētas trijās vecuma grupās - 1997. g.dz., 1998. g.dz. un 1999. g.dz. un jaunāki. Dalībnieku reģistrācija no 16.00 līdz 16.30 un iepriekšēja pieteikšanās elektroniski vai pa nolikumā norādīto tālruni. Katrs dalībnieks saņemšot kūku un piemiņas diplomu! Lasīt tālāk »

Noslēdzies FILA Sprint Eiro Ski Cup | 06.04.2006 Komentāri (3)
Noslēdzies FILA Sprint Eiro Ski Cup

Vita Ciesniece: Ar veiksmīgiem startiem Itālijā, Briksenē 18.-19.martā noslēdzies 19. FILA Sprint Euro Ski Cup 5-16 gadus veciem kalnu slēpotājiem, kur startēja trīs Latvijas klubi: Merkurs, Rīgas Favorīts un Traverss-V. Lielākā daļa no audzēkņiem ir arī SKSS audzēkņi. Kopvērtējumā pēc 4 kārtām (Austrijā, Francijā, Vācijā un ITA) 4.vietu vairāk kā 100 klubu konkurencē izcīnīja "Merkurs" ar 484 punktiem, bet 8.vietā - "Rīgas Favorīts" ar 240 punktiem. "Rīgas Favorītam" arī nominācija klubu elegances vērtējumā, izcīnot 5.vietu un 4.vieta sīvā konkurencē virves vilkšanas sacensībās, kas arī ir neatņemama FILA Sprint sastāvdaļa. Lasīt tālāk »

Mūsējie arī Lietuvas čempioni | 06.04.2006 Komentāri (1)
Mūsējie arī Lietuvas čempioni
Vita Ciesniece: Pirms Latvijas čempionāta Bad Gasteinā 5 sporta kluba "Rīgas Favorīts" un SKSS sportisti izmantoja iespēju startēt kaimiņu valsts Lietuvas čempionātā, kas norisinājās 22.-23.martā Itālijā, Briksenē. Absolūtajā vērtējumā par uzvarētājām kļuva Marta Averčenko ("Rīgas Favorīts"/SKSS) slalomā, bet Vita Ciesniece ("Rīgas Favorīts") milzu slalomā. Savā vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Anna Bondare ("Rīgas Favorīts"/SKSS) abās disciplīnās, bet milzu slalomā savā grupā trešais bija Armands Valdmanis ("Rīgas Favorīts"), nedaudz apsteidzot Aigaru Rodi ("Rīgas Favorīts") un atstājot viņu 4.vietā. Lasīt tālāk »
Sezona tuvojas beigām | 06.04.2006 Komentāri (1)

Gundars Patmalnieks: Kā parasti sezonas izskaņas sacensības distanču slēpošanā tiek rīkotas Meņģelē, Ogres rajonā, Patmalnieku trasē. Dalībnieku, kā jau sezonas beigās, nebija daudz. Tāpēc, lai cīņas padarītu spraigākas, vecuma grupas, kurās bija mazāk par 3 dalībniekiem, tika apvienotas. Tā piemēram slēpošanas vecmeistare Zinaīda Rācenāja sacentās ar turpat 4 reizes jaunākām konkurentēm, un 6 dāmu konkurencē izcīnīja 3. vietu. Apsveicam! Un pateicamies par uzticību mūsu lieliskajam sporta veidam. Lasīt tālāk »

Noslēdzies Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā | 04.04.2006 Komentāri (2)
Noslēdzies Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā

Ar noslēguma ceremoniju laukumā pie viesnīcas „Simader” pagājušo piektdien 30. martā noslēdzās Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā, kas notika no 27. līdz 30. martam Badgašteinā, Austrijā. Trijās dienās Badgašteinas kalnā Graukogel tika sadalīti astoņi medaļu komplekti - supergigantā, gigantslalomā, slalomā un kombinācijā, vīriešiem, sievietēm, junioriem un juniorēm. Graukogel kalns ir 2492 m augsts un tajā 1958. gadā ir noticis arī Pasaules čempionāts kalnu slēpošanā, kā arī vairākas Pasaules kausa posma sacensības. Lasīt tālāk »

Ciagunam četreiz zelts | 02.04.2006 Komentāri (5)
Ciagunam četreiz zelts
Foto: Latvijas Avīze

Latvijas Avīze / 2006-04-01 / Sports
Autors: EGĪLS JURISONS

Austrijas Alpu kūrortā Bādgasšteinā beidzies Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā, kurā vislabāk klājās Ivaram Ciagunam.

Triju olimpisko spēļu dalībnieks Ciaguns kļuva par četrkārtējo čempionu, uzvarot supergigantā, milzu slalomā, slalomā un kombinācija (supergigants plus slaloms). Startēja arī Turīnas olimpietis Renārs Doršs, kura guvums bija sudraba medaļas supergigantā un kombinācijā, kā arī sestā vieta slalomā, bet milzu slalomā viņš izstājās. No dāmām divas zelta medaļas Ivetai Benhenai, pa vienai – Lienei Fimbauerei un Leldei Gasūnai. Lasīt tālāk »

Ciaguns aiziet gandarīts | 28.03.2006 Komentāri (1)
Ciaguns aiziet gandarīts
Ivars Ciaguns

Latvijas Avīze / 2006-03-28 / Sports
Autors: ILMĀRS STŪRIŠKA, "VZ"

KALNU SLĒPOŠANA | Austrijā šodien jau trešo reizi sāksies Latvijas čempionāts
Kalnu slēpotājs Ivars Ciaguns, ar 52. vietu Turīnas olimpisko spēļu supergigantā noformējis sporta pasaulē plaši lietoto jēdzienu "hettriks", starptautiskajai arēnai pateica: atā! Triju olimpisko spēļu dalībnieks tagad aktīvāk pievērsīsies biznesam un ar nepacietību gaida vasaru, kad kļūs par tēti. Lasīt tālāk »

Pirmās ziņas no Austrijas | 27.03.2006 Komentāri (16)
Pirmās ziņas no Austrijas
Foto: J.Markvarts

Šovakar Bad Gasteinā, Austrijā tika atklāts Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā. Laukumā pie viesnīcas Simader bija sapulcējušies čempionāta dalībnieki, klubu treneri un sacensību dalībnieku līdzjutēji. Skanot Valsts himnai, tika ienesti Latvijas valsts un Latvijas Slēpošanas savienības karogi. Šogad sportisti deva arī sportistu zvērestu un solījās cīnīties godīgi un cienīt pretinieku kā paši sevi. Neizpalika arī svētku uguņošana. Rīt 10.30. sacensības supergigantā. Lasīt tālāk »

Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā | 26.03.2006 Komentāri (0)
Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā
Latvijas Kauss Foto:J.Markvarts

Tradicionāli jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Čempionāts kalnu slēpošanā notiks Austrijā, šoreiz Bad Gasteinā. Čempionātu organizē Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar Austrijas klubu „Ski Pool Bad Gastein”. Sacensības notiks trīs disciplīnās – supergigantā – 28.martā, milzu slalomā - 29.martā un slalomā - 30.martā, kā arī tiks vērtēta kombinācija (supergigants+slaloms). Latvijas čempionāta medaļas tiks sadalītas divās vecuma grupās - pieaugušo (1985.g.dzimušie un vecāki) un junioru grupā (1986.g.-1990.g.dzimušie). Lasīt tālāk »

Reiņa trases sacensības | 26.03.2006 Komentāri (6)
Reiņa trases sacensības
Austris Brutāns: Sestdien, 25.martā notika ikgadējās Reiņa trases sacensības. Šogad tās notika piecās disciplīnās: distanču slēpošana, bigairs snovbordistiem, bigairs slēpotājiem, kā arī slaloms un snovbordslaloms. Dažas bildītes varat apskatīt galerijā. Sīkāks info - www.reinatrase.lv
Kā mūs informēja distanču slēpošanas sacensību organizators Jānis Lazdāns - tuvākā laikā mājas lapā www.brivnieki.lv būs pieejami foto no nakts sprinta. Lasīt tālāk »
FIS Pasaules Kausu uzvarētāji šajā sezonā | 23.03.2006 Komentāri (3)
FIS Pasaules Kausu uzvarētāji šajā sezonā
Janica Kostelic /Foto:www.janica.hr/

Ir noslēgusies 2005./2006.gada FIS Pasaules Kausu sezona. Kopumā 22 valstis organizēja 300 no plānotajām 306 Pasaules Kausu sacensībām, tajā skaitā 58 distanču slēpošanā (vīriešiem un sievietēm), 24 tramplīnlēkšanā, 21 ziemeļu divcīņā, 74 kalnu slēpošanā (vīriešiem un sievietēm), 58 frīstailā (vīriešiem un sievietēm) un 65 snovbordā (vīriešiem un sievietēm). Visvairāk 2005./2006.gada sezonas Pasaules Kausu medaļas ieguva Austrija - tās sportisti uz apbalvošanas pjedestāla kāpa 138 reizes. Pēc iegūto medaļu skaita Austrijai seko Norvēģija, Kanāda, Somija, ASV un Šveice, kopumā 27 valstu sportisti ieņēma godalgotās vietas šīs sezonas FIS Pasaules Kausos.

Lasīt tālāk »
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »
© 2005 Latvijas Slēpošanas savienība
tālr. 7387716
[email protected]
Sponsori
Atbalstītāji
Olimpiskais centrs Sigulda